Tilmeldte til turneringer i “Den Gule Lade”

           
           
           
9. februar 2019: doubleturnering (m. fast makker)  
hold nr. spiller 1 klub spiller 2 klub  
1 Janne Losic Horsens Mirim Losic Horsens  
2 Cornel Trøstrup Felsted Hanne Dica Felsted  
3 Lars Schæfer OPK Pierre Tassone OPK  
4 Dennis Madsen OPK Johnny Hofhøj OPK  
5 Jan Berg Hansen OPK Salvatore Bisci OPK  
6 Jethe Jørgensen OPK Kim Ravn Rismarken  
7 Maria Kristensen Brabrand Remi Eystberg Johannesen Bøgeskov  
8 Anne Marie Bigum Brabrand Brian Taastrup Brabrand  
9 Flemming Poulsen Læborg Søren Dam Læborg  
10 Torsten Ovesen Læborg Bent Madsen Læborg  
11 Mette Dorf Læborg Mikkel Christiansen Læborg  
12 Jørgen Lindberg Læborg Per Andersen Læborg  
13 Marianne Enemark Læborg Ole Andersen Læborg  
14 Erna Tang Stærk Brabrand Einar Stærk Brabrand  
15 Merete Taastrup Brabrand Hanne Christensen StarPetanque  
16 Jette Schæfer OPK Christoffer Barfod OPK  
17 Mette Kristensen Brabrand Henning Øgendahl Brabrand  
18 Henrik Vedel Brabrand Brian Fuglsang Hvidovre  
19 Jan Sejberg Kristensen OPK Emil Petersen OPK  
20 Allan Refslund Bøgeskov Philip Malmos VPK  
21 Katrine Junge OPK Mette Ellekær StarPetanque  
22 Helle Pieler OPK Kirsten Sørensen OPK  
           
           
9. marts 2019: kvartetturnering (m. faste makkere)  
hold nr. spiller 1 spiller 2 spiller 3 spiller 4 klub
1 Brian Taastrup Henrik Vedel Jean Claude Jan Sejberg Kristensen Brabrand/OPK
2 Kerstein Clausen Dierk Clausen Anni Böttger Herbert Gyarmaty Tarup UF
3 Johnny Hofhøj Jethe Jørgensen Mulle Christoffer barfod OPK
4 Maria Kristensen Camilla Taastrup Bettina Carstensen Tommy Jensen Brabrand 
5 Torben Vous Lars Friis Kasper Sørensen Nicklas Hansen  Brabrand/starmasters /OPK/Kliken
6 Mathias Beyer Remi Johannesen Thomas Hartmann Sami Hammouti Bøgeskov/KPK
7          
8          
9          
10          
 
 
10. marts 2019: doubleturnering (m. fast makker)
hold nr. spiller 1 klub spiller 2 klub  
1 Cornel Trøstrup Dica Felsted Hanne Dica Trøstrup Felsted  
2 Brian Taastrup Brabrand Jan Sejberg Kristensen OPK  
3 Merete Taastrup Brabrand Henning Øgendahl Brabrand  
4 Mulle OPK Christoffer Barfod OPK  
5 Maria Kristensen Brabrand Camilla Taastrup Brabrand  
6 Mathias Beyer  Bøgeskov Remi Johannesen  Bøgeskov  
7          
8          
9          
10          
11          
12          
13          
14          
15          
16          
17          
18          
19          
20          
21          
22