Tilmeldte til turneringer i “Den Gule Lade”

27. oktober 2018: doubleturnering (m. fast makker)    
hold nr. spiller 1 klub spiller 2 klub    
1  Jens Carlsson  Starmasters  Torben Vous  Brabrand    
2  Pierre Tassone  OPK  Jan Berg Hansen OPK    
3  Janne Losic  Horsens  Mirim Losic  Horsens    
4  Brian Taastrup  Brabrand  Jan Sejberg Kristensen  OPK    
5  Kim Frost  Bøgeskov Annika Davidsen  VPK    
6  Einar Stærk   Brabrand  Kasper Sørensen  OPK    
7  Dennis Madsen  OPK  Christoffer Barfod  OPK    
8  Henrik Vedel  Brabrand  Jørgen Büchert  Starmasters    
9 Erna Tang Stærk  Brabrand Kasper Bak Laursen  Bøgeskov    
10  Cornel Trøstrup Dica  Felsted  Hanne Dica Trøstrup  Felsted    
11  Jonas Madsen  VPK  Emil Petersen  Hvidovre    
12  Palle Kristensen  OPK  Thomas Valentin Pedersen  OPK    
13            
14            
15            
16            
17            
18            
19            
20            
21            
22            
             
             
             
18. november 2018: veterandoubleturnering (m. fast makker)    
hold nr. spiller 1 klub spiller 2 klub    
1  Torben Vous Brabrand  Flemming Schmidt  Brabrand    
2  Jan Berg Hansen  OPK  Kim Frost  Bøgeskov    
3  Cornel Trøstrup Dica  Felsted  Hanne Dica Trøstrup  Felsted    
4  Einar Stærk  Brabrand  Tommy Jensen  Brabrand    
5            
6            
7            
8            
9            
10            
11            
12            
13            
14            
15            
16            
17            
18            
19            
20            
21            
22            
             
             
1. december 2018: doubleturnering (m. fast makker)    
hold nr. spiller 1 klub spiller 2 klub    
1  Jens  Carlsson  Starmasters  Torben Vous  Brabrand    
2  Brian Taastrup  Brabrand  Jan Sejberg Kristensen  OPK    
3  Cornel Trøstrup Dica  Felsted  Hanne Dica Trøstrup  Felsted    
4  Camilla Taastrup   Brabrand  Christoffer Barfod  OPK    
5  Merete Taastrup   Brabrand  Maria Kristensen  Brabrand    
6            
7            
8            
9            
10            
11            
12            
13            
14            
15            
16            
17            
18            
19            
20            
21            
22            
             
             
5. januar 2019: tripleturnering (m. faste makkere)    
hold nr. spiller 1 klub spiller 2 klub spiller 3 klub
1  Anne Carlsson  Jonstrup  Jens Carlsson  Starmasters  Torben Vous  Brabrand
2            
3            
4            
5            
6            
7            
8            
9            
10            
11            
12            
13            
14            
15            
16            
17            
18            
19            
20            
21            
22            
             
             
9. februar 2019: doubleturnering (m. fast makker)    
hold nr. spiller 1 klub spiller 2 klub    
1  Janne Losic  Horsens  Mirim Losic  Horsens    
2  Cornel Trøstrup  Felsted  Hanne Dica Trøstrup  Felsted    
3            
4            
5            
6            
7            
8            
9            
10            
11            
12            
13            
14            
15            
16            
17            
18            
19            
20            
21            
22            
             
             
9. marts 2019: kvartetturnering (m. faste makkere)    
hold nr. spiller 1 spiller 2 spiller 3 spiller 4 klub  
1            
2            
3            
4            
5            
6            
7            
8            
9            
10            

10. marts 2019: doubleturnering (m. fast makker)

1 Cornel Trøstrup Dica – Hanne Dica Trøstrup / Felsted


Hit Counter provided by Curio cabinets